Dlaczego Young Living?

Dlaczego Young Living?

Informacje oficjalne

Young Living jest światowym liderem w dziedzinie olejków eterycznych i rozwiązań wellness. Firma dostarcza czyste olejki eteryczne i produkty na ich bazie rodzinom na całym świecie, wspierając ich w dążeniu do dobrego samopoczucia. Inspiruje ludzi do korzystania ze zdrowotnych darów natury, do dbania o swój dobrobyt i do odkrycia możliwości życiowych zmian.

Jako lider w branży Young Living wyznacza godne zaufania, wysokie standardy zrównoważonego rozwoju. Działa w zgodzie z naturą, prowadzi swoją działalność odpowiedzialnie i współpracuje z dostawcami zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa. Symbolem zaangażowania jest ich własne zobowiązanie do zachowania jakości Seed to Seal®. Obejmuje on trzy kluczowe filary: uprawy, badania i standardy. Gwarantuje najwyższą jakość produktu końcowego, przynoszącego korzyści wynikające z globalnych zasobów, pozycji lidera oraz stałej innowacyjności.

Produkty Young Living powstają z surowców pochodzących z upraw firmy, farm partnerskich oraz certyfikowanych dostawców. Docierają do pięciu milionów członków na całym świecie, którym pomagają w prowadzeniu zdrowego trybu życia, w odnalezieniu poczucia celu i w generalnie w dobrym życiu, w którym praca dopasowana jest do wartości i pasji.

Innowacyjność

Young Living działa na rynku od 1994 roku. Jej siedzibą jest Lehi w stanie Utah, USA. W swoim portfolio posiada ponad 200 produktów zdrowotnych i dobrego samopoczucia, które sprzedaje w 200 krajach na całym świecie.

W przyszłości planuje realizować ambitną strategię 5 x 5 Pledge, która zakłada:

  1. Wprowadzenie działalności na co najmniej 25 nowych rynkach.
  2. Osiągnięcie zerowych odpadów we wszystkich międzynarodowych zakładach.
  3. Rozwinięcie co najmniej 25 firmowych lub partnerskich farm.
  4. Dotarcie do kolejnych pięciu milionów gospodarstw domowych.
  5. Wywarcie wpływu na pięciokrotnie większą liczbę dzieci przez działalność The D. Gary Young, Young Living Foundation.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie YoungLiving.com, obserwując @younglivingeo w serwisie Twitter lub Facebook.

Źródła:
https://www.youngliving.com/en_EU/company
http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/137371,1,young-living-swietuje-25-lat-globalnego-wzrostu

Young Living od serca

Wszystko to, co przeczytaliście powyżej można znaleźć na oficjalnych stronach marki i w linkach, które zamieściłam na stronie Young Living. I to wszystko prawda, ale to suche, pozbawione emocji fakty. Ciężko im przeczyć, ale też trudno je czytać oraz – przynajmniej według mnie – trudno po tych słowach bez mrugnięcia okiem i bez wątpliwości, ot tak, wejść w świat olejków eterycznych. Otworzyć się na świadome i ekologiczne życie, z szacunkiem do świata, natury i przyrody, odkryć nowe, które olejki ze sobą niosą. Nowe możliwości, nowe doświadczenia, nową nadzieję i nową radość.

Dlatego postanowiłam dodać także stronę o tym dlaczego ja wybrałam olejki eteryczne Young Living, z treścią płynąca od serca, bez suchych komunikatów prasowych, oficjalnego języka i pretensjonalnych sformułowań. Znajdziecie ją tutaj: Young Living od serca.

 

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Young Living, kliknij button i załóż bezpłatne konto

 

Wróć do strony Young Living

Albo dowiedz się więcej ?