Plan wynagrodzeń

Plan wynagrodzeń Young Living
Plan wynagrodzeń


Young Living jest firmą marketingu sieciowego, zwanego też wielopoziomowym (ang. MLM, czyli multi level marketing). Generalnie, idea tego systemu polega na dystrybucji produktów poza tradycyjnymi sklepami i bez tradycyjnej reklamy. Budżety firm MLM przeznaczane są w zamian na wynagradzanie współpracowników, będących dystrybutorami produktów. To tak bardzo oględnie 🙂

Poniżej znajdziecie broszurkę, którą streszcza plan wynagrodzeń i premii w ramach firmy Young Living, w zwięzłej i łatwej do zrozumienia formie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko zakupem produktów Young Living może spokojnie pominąć tę prezentację. Zawsze też można do niej wrócić później. Zwykle bowiem apetyt na dodatkowe dochody pojawia się w miarę używania olejków i produktów na nich opartych, jak już nabierzemy przekonania do ich jakości i skuteczności. Wtedy, chcąc nie chcąc, zaczynamy o nich opowiadać bliskim, rodzinie, znajomym, dzielić się z nimi, nie tylko swoimi doświadczeniami, ale tez produktami. I to zwykle jest ten moment, w którym zwykle z klienta hurtowego stajemy się dystrybutorami i zaczynami zarabiać.

Oryginalna prezentacja: Plan wynagrodzeń – PL

Jeśli kogoś zainteresuje temat budowania własnego biznesu z Young Living koniecznie powinien zapoznać z prezentacją poniżej, omawiającą możliwości zarobkowe w firmie.

income_disclosure_statement_PL

Oryginalna prezentacja: Oświadczenie o dochodach Young Living

 

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Young Living, kliknij button i załóż bezpłatne konto

 

Wróć do strony Young Living

Albo dowiedz się więcej ?