Infekcje

KĄPIELE LECZNICZE PODCZAS PRZEZIĘBIENIA
InfekcjePierwsza pomoc

Kąpiele podczas przeziębienia

Kąpiele podczas przeziębienia przynoszą wiele korzyści. Nie tylko pozwalają inhalować olejki, ale również wpływają dobroczynnie na naszą skórę, relaksują, odprężają i ułatwiają zaśnięcie. Pozwalają pozbyć się z organizmu toksyn, działają przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo i przeciwbólowo.
Olejki eteryczne na przeziębienie
InfekcjePierwsza pomoc

Olejki eteryczne na przeziębienie

Jeśli czujemy, że dopadła nas infekcja i coś nas rozbiera reagujmy szybko. Dyfuzujmy olejki eteryczne, smarujmy nimi stopy (punkty Vita Flex), klatkę piersiową, plecy, skronie, czoło. Róbmy inhalacje nad gorącą wodą, aromatyczne kąpiele.
InfekcjePierwsza pomoc

Ból gardła

Nam bibendum justo at nibh pellentesque tempor. Mauris juso nibh, sed metus sollicitudin vel, facilisis luctus elit. Duis consentuj. Suspendisse

Gorączka - olejki eteryczne
InfekcjePierwsza pomoc

Gorączka

Gorączka to, nomen omen, temat bardzo gorący, a jednocześnie delikatny. Często wywołuje internetowe spory - zbijać, nie zbijać, kiedy i jak? Fora pękają od porad specjalistów i specjalistek od gorączki. Dlatego ja nie będę się wymądrzać i autorytarnie doradzać co należy robić.
Kaszel i katar
InfekcjePierwsza pomoc

Kaszel i katar

Kaszel i katar mogą mięć przeróżne przyczyny i z całą pewnością nie wolno ich bagatelizować, szczególnie kaszlu. Ale zanim udamy się do lekarza warto zadziałać domowymi sposobami, które mogą przynieść dużą ulgę w zwalczaniu dolegliwości.