Olejki eteryczne, mieszanki olejków, dyfuzory i akcesoria to wspaniałe pomysły na prezenty pod choinkę dla najbliższych. Young Living wydało wspaniały katalog, pełen pomysłów na świąteczne prezenty – dla bliskich i dla siebie 🙂

Bardzo Was zachęcami do przejrzenia prezentacji Przewodnik po prezentach świątecznych, która nawet online pachnie Bożym Narodzeniem! Pięknie wydana i naprawdę inspirująca. Kusi, nęci, a jednocześnie zawiera mnóstwo naprawdę sensownych propozycji.

Young Living tytułem wstępu pisze tak:

Niezależnie od tego, jakie miejsce nazwiesz swoim domem, jedno jest pewne — sezon świąteczny to zawsze zabiegany czas. Nasz katalog uczyni zakup prezentów nieco łatwiejszym i pozwoli ci w prosty sposób podziękować wszystkim ważnym osobom w twoim życiu za rzeczy, jakie podarowały ci w tym roku, zarówno te materialne, jak i te, które na zawsze pozostaną w twoim sercu.

I podpisuję się pod tym obiema rękami! Wszystkim szukającym pomysłów i inspiracji polecam katalog i zachęcam do zakupów.

Katalog znajdziecie tutaj: Przewodnik po prezentach Świątecznych Young Living 2019

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Young Living, filozofii firmy i ofercie, zapraszam tutaj: Young Living »

A jeśli jesteś gotowy/-a, aby rozpocząć swoją przygodę z Young Living i założyć bezpłatne konto, kliknij tutaj: Zarejestruj się »