Young Living jest światowym liderem w dziedzinie olejków eterycznych i rozwiązań wellness. Firma dostarcza czyste olejki eteryczne i produkty na ich bazie rodzinom na całym świecie, wspierając ich w dążeniu do dobrego samopoczucia. Inspiruje ludzi do korzystania ze zdrowotnych darów natury, do dbania o swój dobrobyt i do odkrycia możliwości życiowych zmian.

Jako lider w branży Young Living wyznacza godne zaufania, wysokie standardy zrównoważonego rozwoju. Działa w zgodzie z naturą, prowadzi swoją działalność odpowiedzialnie i współpracuje z dostawcami zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa. Symbolem zaangażowania jest ich własne zobowiązanie do zachowania jakości Seed to Seal®. Obejmuje on trzy kluczowe filary: uprawy, badania i standardy. Gwarantuje najwyższą jakość produktu końcowego, przynoszącego korzyści wynikające z globalnych zasobów, pozycji lidera oraz stałej innowacyjności.

Produkty Young Living powstają z surowców pochodzących z upraw firmy, farm partnerskich oraz certyfikowanych dostawców. Docierają do pięciu milionów członków na całym świecie, którym pomagają w prowadzeniu zdrowego trybu życia, w odnalezieniu poczucia celu i w generalnie w dobrym życiu, w którym praca dopasowana jest do wartości i pasji.

Innowacyjne Young Living

Young Living działa na rynku od 1994 roku. Jej siedzibą jest Lehi w stanie Utah, USA. W swoim portfolio posiada ponad 200 produktów zdrowotnych i dobrego samopoczucia, które sprzedaje w 200 krajach na całym świecie.

W przyszłości planuje realizować ambitną strategię 5 x 5 Pledge, która zakłada:

  1. Wprowadzenie działalności na co najmniej 25 nowych rynkach.
  2. Osiągnięcie zerowych odpadów we wszystkich międzynarodowych zakładach.
  3. Rozwinięcie co najmniej 25 firmowych lub partnerskich farm.
  4. Dotarcie do kolejnych pięciu milionów gospodarstw domowych.
  5. Wywarcie wpływu na pięciokrotnie większą liczbę dzieci przez działalność The D. Gary Young, Young Living Foundation.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie YoungLiving.com, obserwując @younglivingeo w serwisie Twitter lub Facebook.

Źródło:

https://www.youngliving.com/en_EU/company

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/137371,1,young-living-swietuje-25-lat-globalnego-wzrostu