Young Living

Young Living jest światowym liderem w dziedzinie olejków eterycznych i rozwiązań wellness. Firma dostarcza czystych olejków eterycznych i produktów na ich bazie rodzinom na całym świecie, wspierając ich w dążeniu do dobrego samopoczucia. Inspiruje ludzi do korzystania ze zdrowotnych darów natury, do dbania o swój dobrobyt i do odkrycia możliwości życiowych zmian.

W tym miejscu zgromadziłam podstawowe informacje o firmie Young Living i jej produktach, o możliwościach zakupu i planie wynagrodzeń. Są one przeznaczone zarówno dla osób, które zdecydują się na samo tylko używanie olejków eterycznych, jak również dla tych, którzy mają chęci i możliwości zająć się ich dystrybucją.

Znajdziecie tu informacje o tym dlaczego trzeba założyć konto, żeby zaopatrywać się w produkty Young Living, jak to zrobić i dlaczego warto. Zebrałam też linki do najpotrzebniejszych wiadomości, katalogów, prezentacji i wartościowych stron o Young Living. Jest to zestaw podstawowych, ale też niezbędnych informacji, który powinien nieco ułatwić poruszanie się po obszernej tematyce Young Living, nie tylko początkującym i mniej zaawansowanym olejkowiczom.

A na koniec, jak już przebrniecie przez meandry twardej wiedzy, zajrzyjcie na stronę Young Living od serca. Bo w tym miejscu postanowiłam też napisać parę słów od siebie. Dlaczego wybrałam Young Living? Dlaczego promuję ich na swoim blogu, który nie dotyczy tylko i wyłącznie produktów tej firmy? Dlaczego zachęcam do używania ich olejków eterycznych i kompozycji? I wreszcie, jak te olejki wpłynęły na moje życie i jego jakość.

Wszystko w jednym miejscu 🙂 Zapraszam do współpracy!

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Young Living, kliknij button i załóż bezpłatne konto

 

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Young Living, kliknij button i załóż bezpłatne konto

Przydatne linki:

Young Living [ENG]
Odkryj olejki Young Living [ENG]
Produkty Young Living [ENG]
Oficjalne informacje o firmie Young Living [ENG]
Zobowiązanie do zachowania jakości Seed to Seal [ENG]
Materiały wideo [ENG]
Katalog produktów 2019 [PL]
Przewodnik po produktach dostępnych w Europie 2019 [PL]
Styl życia Young Living [PL]
Najpopularniejsze olejki i ich zastosowanie [PL]
Plan wynagrodzeń [PL]
Oficjalne publikacje i prezentacje [INTL]
Blog Young Living – The Lavender Life [ENG]