Zestaw startowy Young Living

Zestaw startowy


W ofercie Young Living znajdziecie kilka różnych zestawów startowych. Każdy z nich to okazja, aby wejść w świat olejków eterycznych w uporządkowany sposób. A wierzcie – początek przygody z olejkami bywa dość trudny, a człowiek w natłoku informacji może czuć się zdezorientowany. Poza tym, co nie jest bez znaczenia, zestaw startowy pozwala kupić więcej za mniej. Sumując wartość wszystkich produktów w zestawie otrzymujemy kwotę niemal dwukrotnie wyższą niż cena całego zestawu.

Spośród wszystkich zestawów z oferty najbardziej polecam te z dyfuzorem. Pozwalają one rozpocząć przygodę z aromaterapią z pełnym orężem, od tej najwłaściwszej strony. W ten sposób mamy nie tylko korzystny cenowo zakup, ale też od razu możemy w pełni wykorzystać moc olejków eterycznych.

Obecnie w sprzedaży w Europie znajdują się dwa zestawy startowe z dyfuzorami. Pierwszy zawiera dość prosty, ale funkcjonalny i w zupełności wystarczający, nawet zaawansowanym olejkowiczom Dewdrop Diffuser. Drugi zestaw jest droższy, ale znajduje się w nim prawdziwy mercedes wśród dyfuzorów, ultradźwiękowy Aria Diffuser, z pilotem i głośnikami.

Dewdrop Diffuser

Aria Diffuser

Poza tym obydwa zestawy mieszczą 12 buteleczek olejków eterycznych po 5 ml każda oraz kilka dodatków, próbek i akcesoriów mocno ułatwiających start. Olejki eteryczne w zestawach dobrane są w autentycznie doskonały sposób. Jest to 6 podstawowych pojedynczych olejków oraz 6 unikalnych mieszanek, dostępnych tylko w ofercie Young Living. Zarówno pojedyncze olejki jak i mieszanki to są właśnie te produkty, które warto mieć w domu zawsze – podstawowe i niezbędne. Wejście na drogę aromaterapii powinno się rozpoczynać właśnie z tymi olejkami, bo ich działanie można najszybciej i najwyraźniej odczuć.

Oczywiście zestawów startowych w portfolio Young Living jest więcej i nie ma konieczności rozpoczynania używania olejków od zakupu dyfuzora, choć nadal twierdzę, że to najlepszy sposób, żeby zacząć 😉 Poniżej znajdziecie prezentację olejków z zestawu startowego, jest to świetna broszura, od której w ogóle warto zacząć. W skondensowany i przystępny sposób prezentuje nie tylko olejki, ale także samą firmę, jest misje i strategię. Polecam gorąco!

Oryginalna prezentacja: Everyday Essentials – PL

 

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Young Living, kliknij button i załóż bezpłatne konto

 

Wróć do strony Young Living

Albo dowiedz się więcej ?